Львов
заказ такси
работа в такси
Выбрать город ▼

Загальні положення Ця Політика конфіденційності додатком до Правил користування (далі - «Правила») (Правила) і регулює умови конфіденційності між Компанією та Клієнтом в процесі використання Програми. Всі умови і терміни, визначені Правилами, можуть бути застосовані і мають аналогічне значення в цій Політиці конфіденційності. Використовуючи Додаток, Клієнт погоджується з цією Політикою конфіденційності.

Якщо для роботи з Додатком необхідно завантажити програмне забезпечення, воно може автоматично оновлюватися на мобільному пристрої Клієнта при появі чергової його версії або впровадженні нової функції. В окремих випадках дозволяється налаштування параметрів автоматичного оновлення.

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ І персональних даних КЛІЄНТІВ

Кожен Клієнт може використовувати Додаток, що не повідомляючи свого імені або будь-якої особистої інформації і персональних даних, тому всі Клієнти, що використовують Додаток, можуть залишатися анонімними, поки не приймуть рішення про авторизацію в Додатку. З метою підвищення комфорту Клієнтів при використанні Додатку, при установці на мобільний пристрій Додатку у Клієнтів за окремим запитом дані, які можуть включати повне ім'я, номер телефону, місце розташування (місто, адреса), дані, які передаються при авторизації через соціальні мережі та інші відомості. Також за допомогою серверів Компанії зберігається інформація про активність Клієнта в Додатку. Також Компанія збирає і зберігає дані у вигляді інформації про надані Послуги, а також інформації про них. До складу особистої інформації і персональних даних може входити деяка інформація, прямо не надається Клієнтами, оскільки Компанія веде протокол інформацію, що відноситься до порядку доступу до Додатку. Незважаючи на зазначені вище положення, Компанія має право збирати наступну інформацію: - відомості про мобільний пристрій Клієнта (модель, версія операційної системи, унікальні ідентифікатори пристрою, а також дані про мобільної мережі і номер телефону); - відомості журналів, що містять інформацію про використання Програми або перегляді змісту, наданого за допомогою Програми (включаючи, але не обмежуючись детальнішою інформацією про використання Програми, включаючи пошукові запити, дані про телефонні виклики, включаючи номери телефонів для вхідних, вихідних і переадресованих дзвінків, дата, час, тип і тривалість викликів, а також інформація про маршрут SMS, IP-адреси, дані про апаратні події, в тому числі про збої і дії в системі, а також про налаштування, типі і мові браузера, дату і час запиту і URL переходу); - відомості про місцезнаходження (включаючи дані GPS, відправлені мобільним пристроєм, дані різних технологій визначення координат). Особиста інформація і персональні дані клієнтів можуть бути використані Компанією для адміністративних цілей, наприклад, для внутрішніх розслідувань порушень Правил і цієї Політики конфіденційності. Безпосередній доступ до особистої інформації та персональних даних Клієнта мають тільки уповноважені співробітники Компанії, які займаються обслуговуванням Додатку. Вони зобов'язані зберігати персональні дані в суворій таємниці і запобігати доступ до них сторонніх і неуповноважених осіб. Кожен Клієнт Додатку має право переглядати, редагувати і видаляти особисту інформацію та персональні дані на своєму акаунті.

ВИКОРИСТАННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

І персональних даних Компанія не продає, не надає на умовах оренди і не ділиться особистою інформацією Клієнтів з третіми сторонами, за винятком ділових партнерів Компанії. Однак, Компанія може використовувати адреси електронної пошти для розсилки оновлень або новин Додатку. При цьому Клієнт в будь-який момент може відмовитися від отримання таких повідомлень. Інформація, що відноситься до порядку доступу до Додатку, може використовуватися Компанією для діагностики функціонування Програми, а також для забезпечення високої якості обслуговування Клієнтів. Крім того, особиста інформація та персональні дані можуть використовуватися для аналізу поведінки Клієнтів Додатка, для оцінки інтересу, що виявляється по відношенню до різних розділів Програми. Компанія залишає за собою право ділитися особистою інформацією і персональними даними Клієнтів з засновниками та керівниками Компанії, а також з усіма філіями, представництвами та інших питань, пов'язаних з Компанією компаніями, але зобов'язується вимагати від усіх, хто отримає доступ до цієї інформації, дотримання умов цієї Політики конфіденційності . Загальнодоступні дані облікового запису Клієнта в Додатку, а також відомості про дії, які Клієнт здійснює в Додатку, можуть бути використані Компанією в комерційних цілях, в тому числі в рекламі. Клієнт сам визначає, яка інформація є загальнодоступною.

БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ

В Додатку вжиті заходи для забезпечення безпеки і захисту особистої інформації і персональних даних Клієнтів від їх втрати, зловживання, несанкціонованого доступу, використання, розкриття, внесення змін або знищення. Компанія звертає увагу на те, що жоден з існуючих способів передачі даних не може бути абсолютно безпечним. Тому Компанія, не дивлячись на всі вжиті заходи щодо забезпечення безпеки, не може гарантувати 100% збереження інформації і даних. Компанія не несе відповідальності за протиправні дії третіх осіб, хакерів, зловмисників та інших правопорушників, які можуть порушувати умови цієї Політики конфіденційності і намагатися заволодіти повністю або частково особистою інформацією і персональними даними Клієнтів, а також використовувати її в особистих цілях. При роботі з Додатком Клієнту не надаються права на інтелектуальну власність ні на сам Додаток (крім ліцензії зазначеної в Правилах), ні на пов'язаний з ним зміст. Зазначений зміст Доповнення може бути використано Клієнтом тільки в тому випадку, якщо він отримав дозвіл його власника або якщо така можливість забезпечується законодавством. Справжня Політика конфіденційності не надає Клієнтам прав на використання будь-яких розпізнавальних елементів Програми. Клієнт не повинен видаляти, приховувати або змінювати правові повідомлення, які відображаються в Додатку. Окремі функції Додатка дозволяють Клієнтам завантажувати, додавати, зберігати, відправляти чи отримувати зміст. При цьому всі права на інтелектуальну власність щодо таких матеріалів залишаються у їх власника. Системи Додатка автоматично аналізують контент Клієнта з метою надання корисної для Клієнта інформації. Крім того, такий аналіз допомагає виявляти спам і шкідливі програми. Він виконується під час відправки, отримання та зберігання інформації.

ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ САЙТИ

Додаток може містити посилання на інші сторонні сайти. Компанія не несе відповідальності за зміст і діяльність таких сайтів і забезпечення ними конфіденційності, і за будь-яку шкоду, пов'язану і виникнувшу внаслідок відвідування Клієнтами таких сайтів. Передача інформації особистого характеру при відвідуванні сторонніх сайтів, навіть якщо вони містять посилання на Сайт Компанії або веб-сторінку Програми на сайті https://play.google.com/ і App Store, не підпадає під умови цієї Політики конфіденційності. Компанія не несе відповідальності за дії сторонніх сайтів. Процес збору та передачі особистої інформації і персональних даних Клієнтами регламентуються документами про використання подібної інформації розміщеними на сторонніх сайтах. ЗМІНИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ Компанія залишає за собою право оновлювати, редагувати і вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без попереднього повідомлення Клієнтів. Датою вступу в силу змін є дата публікації на Сайті або на веб-сторінці Програми на сайтах a https://play.google.com/ і App Store оновленої версії Політики конфіденційності.

ЗАПИТИ І СКАРГИ КЛІЄНТІВ ЩОДО КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

У тих випадках, коли, на думку Клієнта, порушені умови цієї Політики конфіденційності щодо особистої інформації і персональних даних, або при наявності питань, що відносяться до конфіденційності, необхідно скористатися функцією зворотного зв'язку і направити Компанії на вказаний на Сайті або на веб-сторінці Програми відповідний запит. Компанія перевіряє всі повідомлення про можливі порушення прав і, керуючись чинним законодавством України, припиняє дію акаунтів, власники яких систематично порушують законодавство. Компанія надає власникам авторських прав всю інформацію, необхідну для контролю за використанням їх інтелектуальної власності в Інтернеті. Заключні положення Вся інформація, розміщена в Додатку, охороняється законодавством про захист авторських прав. Копіювання на електронні носії, тиражування, використання на сторонніх ресурсах, переклад на інші мови, запис в архіві з метою комерційного використання без прямого письмового дозволу Компанії заборонено. Всі права на публікацію і тиражування належить виключно Компанії.